En ucuz en hızlı ve güvenilir uçak biletini nasıl alırım..

Mevsimlerden yaz, tatil ve gezi planları yaptığımız bu dönemde en büyük sorunumuz olan ulaşım da sizlere hava yollarından bahsetmek istiyorum. Uçak yolculuğu bildiğimiz üzere en uzak mesafeleri en kısa sürede gitmemizi sağlar. kara yollarına göre tehlike olarak da daha az tehlikeli olan hava yolları günümüzde artık yakın şehirler arasında dahi kullanılır oldu.

tarifetsene.com-ucak-bileti 724-1

        Bir arkadaşım sayesinde keşfettiğim ucakbileti724.com adresini tanıtacağım sizlere. ucakbileti724.com tasarım olarak sade ve kolay kullanışlı bir online uçak bileti satış ve aynı zamanda online olarak check-in işlemlerinizide yapabileceğiniz bir site.

Uçak biletini tatil acentelerinden alabileceğimiz gibi uçak firmalarının web sitelerinden de alabiliriz acentelerden alacağımız biletlerimizde check-in işlemlerinde biraz yorula biliriz. Peki ucakbileti724.com sitesini ayrıcalıklı klan ne diye sorarsanız;

  • Piyasanın en ucuzu diyebilirim abartısız. uçak bileti satışlarında belirli sabit ücretler vardır bunların üstüne satıcı firmalar ve hava yolu şirketlerinin koymuş olduğu hizmet bedeli adı altında ekstra ücret ucakbileti724.com  da minimum düzeyde tutulması.
  • Hızlı olması diyebilirim. web sitesinin tasarım ve programlanmasında kullanılan  ajax, jquery, html5, bootstrap gibi popüler dillerde yazılması ve sade kullanışlı bir arayüze sahip olması.
  • Güvenilir olması satış işlemi tamamlanırken sizi, SSL sertifikasına sahip olan site üzerinden yapılan tüm işlemler 3D güvenlik aşamasından geçer. 3D güvenlik sistemi bankanızın size göndermiş olduğu alışveriş şifresi yardımıyla geçilir.
  • Karmaşık aramalara, uyarılara ve gidiş için ayrı dönüş için ayrı ekranlara bağlanmanıza gerek duymadan tek ekranda kolaylıkla uçuş ekleyebilir çıkartabilir ve ödeme kısmına geçebilirsiniz.
  • Şimdi en güzel kısmı ülkemiz üzerinden seferler düzenleyen tüm hava yolu şirketlerini arama sonuçlarında görebilirsiniz. yani İzmir – Ankara uçuşu için ucuz ve uygun saatlerde bilet bakacaksınız en az 4 firma sitesi gezmeniz gerekiyor, ucakbileti724.com da ise siz sadece nereden – nereye  tarihi ve kaç kişi olduğunuzu yazıyorsunuz  ve ara diyorsunuz bu kadar basit bütün şirketlerin uçuşlarını saliseler içinde önünüze getiriyor.
  • Check-in işlemlerinin de bilet alış gibi kolay ve hızlı yapılabilmesi.

Lafı daha fazla uzatmadan  size İyi yolculuklar dileyip yazımı sonlandırıyorum. Bu arada ucakbileti724.com un kampanyalarını ara ara takip edin demeden geçmek istemiyorum ….